O SALONU PRINCESS OSTRAVA

Jak to vše začalo?

Celý příběh o nás

Proč jsme se rozhodly prodlužovat a zahušťovat vlasy?

Prodlužování vlasů se věnujeme již 15 let. Spousta našich klientek byla nespokojena s délkou a hustotou svých vlastních vlasů, trpěly lámáním vlasů, jejich vypadáváním, což vedlo k tomu, že jejich vlasy nikdy nedorostly do délky, kterou by si přály, a byly řídké. Abychom jim pomohly, začaly jsme nabízet prodlužování vlasů a postupně jsme se v této službě zdokonalovaly. Za tu dobu, co prodlužujeme jsme si osvojily veškeré dostupné techniky, máme své spolehlivé dodavatele, kteří nám dodávají pouze kvalitní vlasy, a díky léty vylepšeným postupům práce jsme dnes schopné prodloužit či zahustit i velmi krátké a řídké vlasy, a to tak, že nikdo nepozná, že se nejedná o vaše přírodní vlasy.

A jak to bylo s řasama?

Aby toho nebylo málo, začaly jsme před zhruba 10 lety také s prodlužováním a zahušťováním řas. V té byla služba naprostou novinkou, přesto se u našich zákaznic těšila veliké oblibě. Dnes je nošení prodloužených řas zcela běžné, existuje spousta salonů, kde tuto službu nabízejí. Pouze my však máme mnohaleté zkušenosti a víme, jak na to, abychom dosáhly požadovaného efektu, který zvýrazní váš pohled a dodá mu na svůdnosti.
Prodluzovani Ras Ostrava - Pani Jana

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES!

NEZÁVAZNÁ
KONZULTACE
ZDARMA

Adresa: Masarykovo náměstí 20, Moravská Ostrava, 70200
Po – Pá 9:00 – 17:30
Telefon: +420 608 200 040
Email: info@prodluzovani-ostrava.cz

Vánoční dárkové poukazy!

Udělejte Vašim blízkým radost a využijte jedinečné šance obdarovat je dárkovým poukazem na jakékoliv naše kadeřnické služby.

Nyní se slevou 10% !