PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ OSTRAVA

Oslňte své okolí

krásnýma a dlouhýma vlasama

Jsme odbornice v prodlužování vlasů

Probereme s váma vaši představu

Při nezávazné konzultaci, která je zcela zdarma, nám sdělíte svou představu, jak by měly vaše vlasy po prodloužení vypadat.

Vybereme vhodnou délku, počet pramenů a metodu

Následně vybereme vhodnou délku vlasů, počet pramenů a dle typu a kvality vašich vlasů vám rádi nabídneme nejvhodnější metodu.

Vybereme váš odstín

Důležitý je také výběr správného odstínu tak, aby byl shodný s vaším a prodloužení tak nešlo poznat. Je ale také možnost objednat vlásky melírované, či tzv. ombré. Nakonec nám sdělíte, zda mají být vlasy rovné, vlnité, nebo kudrnaté.

Vše objednáme a prodloužíme

Rozhodnete-li se nechat si v našem salonu vlasy prodloužit, objednáme vám je a zpravidla do týdne je můžete mít nasazené a pyšnit se krásnou dlouhou hřívou.

Prodlužování vlasů 1

Prodlužování vlasů

Jak to probíhá?

Celý proces prodloužení vlasů trvá v průměru 2 hodiny (při cca 100 pramenech). Podle toho, jak jste zvyklá vlasy upravovat, zvolíme vhodnou výšku, ve které začneme vlásky přidělávat. Samotné nasazování není nijak bolestivé ani nepříjemné, klientka může po celou dobu relaxovat. Jakmile jsou všechny pramínky přidělány, můžou se vlasy umýt, vyfoukat, vyžehlit, či jakkoliv jinak upravit.Také vám poradíme, jak správně o prodloužené vlasy pečovat.

Posouvání vlasů

Kdy, jak a proč?

Po zhruba 3-5 měsících je třeba přijít na posunutí (tato doba je velmi individuální podle toho, jak rychle rostou vaše přírodní vlasy). S tím, jak rostou vaše vlastní vlasy, posouvá se také spoj, kterým jsou pramínky připevněny. Spoje jsou tak více nápadné, navíc hrozí, že se vlásky zacuchají a sundávání by tak mohlo být pro zákaznici zbytečně nepříjemné. Při posunutí se nejprve všechny pramínky sundají, odstřihne se starý spoj a nahradí se spojem novým, opět těsně u pokožky hlavy. 

Prodlužování vlasů 2

Naše vlasy jsou prvotřídní kvality!

Pracujeme pouze s kvalitními lidskými vlasy, které jsou luxusní a i po dlouhém nošení vypadají stále skvěle. Tyto vlásky jsou jednosměrné, tzn. střiženy v copu, takže se necuchají a jsou velmi snadné na údržbu. Naše vlásky jsou bezproblémové, nemusíte se bát nežádoucího vyčesávání, či vypadávání pramínků. Výhodou našich vlasů je, že jsou velmi kvalitní, při správné péči vydrží až několik let, není třeba při každém posouvání kupovat nové vlasy, jako v některých jiných salonech.

EXTEND MAGIC

Nejnovější a nejšetrnější metoda nasazování vlasů na trhu! Tzv. živý keratin - po dobu nošení se keratin ze spoje vstřebává do vašich vlasů a vyživuje je. Velmi šetrná metoda, zvlášť vhodná pro klienty se slabými a narušenými vlasy se sklonem k vypadávání. Vlásky jsou nasazovány za nízkých teplot (90°C), pramínky jsou tenké a lehoučké, nezatěžují vaše vlastní vlasy, spoje jsou drobné, naprosto nenápadné a velmi měkké, takže netlačí.

Microrings

Tzv. metoda za studena. Velmi šetrná metoda, při které se nepoužívá tepla, ale pramínky se nasazují s pomocí micro kroužků, které se speciálními kleštěmi smáčknou a drží tak prameny na místě. Další výhodou této metody je kratší doba aplikace.

Keratin

Jedná se o velmi žádanou metodu, v našem salonu používáme pouze nejkvalitnější keratin, který spolehlivě drží pramínky na místě, vlásky se nevyčesávají a pramínky nepadají. Keratinové spoje jsou velmi malé, nenápadné a pružné, takže netlačí.

Hair talk

Patentovaná metoda prodlužování pomoci cca 2 cm pásků. Nikde netahají, nikde nenahmatáte, zcela diskrétní metoda. Prodlužování po celých páscích, nikoliv po pramenech. Nasazení je velmi rychlé a šetrné, prameny lze použít vícenásobně. Vlasy vypadají zcela přirozeně, pásky lze přikládat velmi těsně k hlavě, v řádu milimetrů.

Co o nás říkají naše zákaznice?

Jedním slovem - báječné. Paní mi poradila a vybraly jsme metodu Extend Magic. Odstín sedí a spoje nesvědí ani netahají. Doporučuji Beauty Princess salon všem, kdo váhají, zda si vlasy nechat prodloužit.
Avatar
Linda Záhorská
Zákaznice
V jednom nejmenovaném salonu mi vlasy udělali špatně- tahaly, spoje tlačily a šly vidět. Už jsem chtěla vlasy sundat, když jsem našla tento salon. Paní byla ochotná, řekla mi co a jak, prodloužení spravila a vlasy jsou skvělé!
Avatar
Patricie Klimková
Zákaznice

NEZÁVAZNÁ KONZULTACE ZDARMA​

OBJEDNEJTE
SE JEŠTĚ
DNES

Adresa: Masarykovo náměstí 20, Moravská Ostrava, 70200
Po – Pá 9:00 – 17:30
Telefon: +420 608 200 040
Email: info@prodluzovani-ostrava.cz

Vánoční dárkové poukazy!

Udělejte Vašim blízkým radost a využijte jedinečné šance obdarovat je dárkovým poukazem na jakékoliv naše kadeřnické služby.

Nyní se slevou 10% !